Športové podujatia na Turci v apríli

Jar prináša so sebou i slnečné dni s ktorými sú neodmysliteľne spojené aj rôzne športové podujatia. Väčšina športových podujatí má svoju dlhoročnú tradíciu, a preto sa tieto podujatia tešia obľube nie len u domácich hostí. Tie najlepšie športové podujatia v Turci v priebehu apríla vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.

50.ročník Behu oslobodenia Turian

Bežecký spolok Tatran Turany a mesto Turany usporiadavajú 2.apríla 2022 pre veľkých i malých nadšencov tradičné podujatie 50.ročník Behu oslobodenia Turian.

Turčiansky beh v Žabokrekoch

PARASPORT24 v spolupráci s Obcou Žabokreky organizuje unikátnu charitatívnu akciu. PARASPORT24 tour sa 14 rokov niesla v znamení cyklistiky, tento rok sa však bude bežať. 16. apríla 2022 štartuje Turčiansky beh v Žabokrekoch, ktorý si rozhodne nenechajte ujsť.

50. ročník otvorených majstrovstiev v streľbe v Jazernici

Obec Jazernica vás pozýva na na 50. ročník otvorených majstrovstiev v streľbe zo vzduchovej pušky o Veľkonočný pohár obce Jazernica. Súťaž sa uskutoční 16.4.2022 v areáli bývalej ZŠ. Výťažok zo štartovného pôjde na pomoc Ukrajine.

Beh oslobodenia v Turčianskej Štiavničke

Obec Turčianska Štiavnička vás pozýva na 28. ročník behu oslobodenia v Turčianskej Štiavničke. Srdečne sú vítaní všetci, krotí majú záujem si zasúťažiť.

Slovenský pohár Cross – Country 2022 TURIECKAP

Klub priateľov horskej cyklistiky Turčianske Teplice a mesto Turčianske Teplice spolu s Klubom priateľov horskej cyklistiky usporadúvajú dňa 24.4.2022 v Lesoparku Bôr v Turčianskych Tepliciach preteky Slovenského pohára Slovenský pohár Cross – Country 2022 TURIECKAP – Memoriál Petra Vričana.

Turieckuap v Turčianskych Tepliciach

42. ročník Behu zdravia

Mesto Turčianske Teplice v spolupráci s Klubom biatlonu – bežeckým spolkom a Klubom priateľov horskej cyklistiky vás pozýva na 42. ročník Behu zdravia. Podujatie sa uskutoční v sobotu 30. apríla 2022. Začiatok pretekov bude o 9.00 hodine, štartovať sa bude pred mestským úradom v Turčianskych Tepliciach

Beh zdravia v Turčianskych Tepliciach

23. ročník Výstup na Tlstú a Ostrú a 44. ročník Výstupu na Minčol

Záver mesiaca bude patriť dvom tradičným výstupom – 23. ročník Výstup na Tlstú a Ostrú a 44. ročník Výstupu na Minčol. Výstup ukončí športový apríl dňa 30.4.2022.

Zdroj: www.turiec.sk

Scroll to Top