Kúpalisko Vieska v Turčianskych Tepliciach

Najväčším bohatstvom mesta Turčianske Teplice sú samozrejme termálne a minerálne vody. V kúpeľnom parku sa však nachádza aj termálne kúpalisko Vieska, ktoré je lákadlom nielen pre miestnych, ale aj pre turistov. Kúpalisko je vyhľadávané predovšetkým pre minerálnu vodu, ktorou sú napúšťané bazény. Niečím navyše je pokojná atmosféra mestečka. Posúďte sami.

Bazény

Pre návštevníkov sú k dispozícii 2 bazény. V plaveckom bazéne sa voda pohybuje od 24 °C do 27 °C. V detskom bazéne teplota vody dosahuje minimálne 27 °C, zväčša ale aspoň o stupeň viac.

Areál

Kúpalisko sa nachádza priamo v kúpeľnom meste Turčianske Teplice. Areál kúpaliska tvoria 2 bazény. Okrem toho deti poteší tobogan. Okolie je bohaté na zeleň a čo je dôležité, areál kúpaliska je dostatočne rozľahlý. Plocha okolo bazénov zaberá až 1 160 m2. To znamená, že ľudia sa tu na seba netlačia, každý si pre seba nájde dostatok miesta.

Služby

Plusom strediska je večerné kúpanie a výbava pre športovcov. K dispozícii je volejbal, stolný tenis, petanque, basketbal a minigolf. Pre tých, ktorých tešia výšky, je skvelou atrakciou lezecké centrum. Návštevníkom sú k dispozícii šatne, sprchy a hygienické zariadenia. Občerstvenie ponúkajú bufety. Je tu aj bohatá ponuka zdravých jedál a osviežujúcich nápojov.

Cenník a otváracie hodiny

Cenník

Cena vstupu na kúpalisko v Turčianskych Tepliciach závisí od statusu návštevníka (dieťa, dospelá osoba, návštevník mesta, obyvateľ mesta) a dĺžky vstupu (celodenné vstupné, vstupné po 16.00 hod.). Ceny vstupného sa pohybujú od 3 € vyššie. Pozrite si aktuálny cenník kúpaliska.

Otváracie hodiny

V prípade priaznivého počasia je kúpalisko otvorené denne od 9.00 do 19.00.

Poloha kúpaliska Vieska

Časté otázky

Áno. V Turčianskych Tepliciach sa nachádza termálne kúpalisko Vieska.

Na kúpalisku sa nachádzajú 2 bazény. Detský a plavecký.

V plaveckom bazéne sa voda pohybuje od 24 °C do 27 °C. V detskom bazéne teplota vody dosahuje 27 °C až 29 °C.

V prípade priaznivého počasia je kúpalisko otvorené denne od 9.00 do 19.00 hod.

Cena vstupu na kúpalisko v Turčianskych Tepliciach závisí od statusu návštevníka (dieťa, dospelá osoba, návštevník mesta, obyvateľ mesta) a dĺžky vstupu (celodenné vstupné, vstupné po 16.00). Ceny vstupného sa pohybujú od 3 € vyššie. Cenník kúpaliska.

Scroll to Top