Služby pre návštevníkov mesta Turčianske Teplice

V meste Turčianske Teplice nájde turista všetko, čo pre správnu dovolenku potrebuje. Ak je hladný, môže sa najesť vo výborných reštauráciách, ktoré ponúkajú široký výber jedál. Ak je smädný, môže si posedieť na letnej terase a dať si kávu. Ak sa chce zabaviť, je tu množstvo nočných barov a diskoték. V tom prípade môže využiť aj služby miestnych i okolitých taxislužieb. V prípade komplikácií  so zdravotným stavom, priamo v Turčianskych Tepliciach sídli aj ambulantná pohotovosť pre dospelých a vždy má pohotovosť aspoň jedna lekáreň. O pohodlie, bezpečie a komfort je tak určite postarané.

Reštaurácie a kaviarne

V Turčianskych Tepliciach určite nie je núdza o dobré jedlo. Návštevníci mesta si môžu vychutnať pochutiť v reštauráciách jednotlivých hotelov, prípadne navštíviť reštaurácie priamo v meste. 

Milovníci pizze ocenia Pizzeriu a cukráreň MIMOSA. Tá má okrem dobrého jedla aj jedinečnú polohu priamo v strede kúpeľného mestečka. 

Pre milovníkov tradičného slovenského jedla brány otvára priamo v srdci Turčianskych Teplíc Koliba Zuzanka. Ponúka špeciality domácej slovenskej kuchyne. Napríklad  jedlá z baraniny, bryndzové halušky, grilované koleno, rebrá, kapustnicu, držkovú polievku pripravovanú v kotlíku, baraní kotlíkový guláš a mnohé iné. 

Do tretice odporúčame navštíviť miesto plné chutí – Central Cafe & Restaurant. Je to jedna z najmladších reštaurácii v meste Turčianske Teplice. Zákazníkom ponúka modernú gastronómiu a príjemné posedenie v rodinnom podniku. Zároveň ide aj o kaviareň priamo na pešej zóne, ktorá láka na kvalitnú kávu. 

Bary a diskotéky

Rôzne párty, hudobné akcie a diskotéky v Turčianskych Tepliciach organizuje niekoľko zábavných klubov a nočných podnikov, ktoré ponúkajú príjemné a moderné prostredie s dostatočnou kapacitou návštevníkov. Na výber je bohatá ponuka nealko a alko nápojov, rôzne posedenie, vrátane VIP boxov, a skvelý hudobný víkendový program. 

Diskotéka Anakonda ponúka skvelú zábavu v štýlovom a modernom interiéri. Parket je dostatočne priestranný, osvetlený a v podniku je kvalitné ozvučenie. V nápojovom lístku sa nachádza veľká ponuka piva, vína, destilátov, liehovín, likérov a nealko nápojov. Priamo pri podniku je aj dostatok miesta na parkovanie. V centre mesta sa nachádza aj Kami Club. Organizujú sa tu rôzne diskotéky, hudobné akcie, párty a tiež aj koncerty hudobníkov. Priamo na pešej zóne sa nachádza moderný a štýlový bar Maximilián. Počas leta má otvorenú aj terasu.

Taxi služby

Priamo v Turčianskych Tepliciach pôsobí taxislužba Nonstop TAXI. V prípade potreby má k dispozícii viac vozidiel k preprave viac početnej skupiny  alebo v prípade väčšej akcie zabezpečí aj kyvadlovú prepravu.

Samozrejme v okolí taxislužbu ponúka viacero spoločností. Nájdite si tú, ktorá je pre vás najprijateľnejšia. Zoznam taxislužieb v Turčianskych Tepliciach nájdete tu.

Nemocnica a lekárne

V Turčianskych Tepliciach sa nachádza viacero lekární. Je to Lekáreň Astra a Turčianska lekáreň, ktoré sa nachádzajú na ulici SNP. Na ulici 9. mája vás obslúžia v Teplickej lekárni a v Lekárni Dr. Max. V Turčianskych Tepliciach sídli aj mnoho ambulancií, napríklad endokrinologická, dermatovenerologická, zubná, hematologická, otorinolaryngologická, kardiologická, ortopedická, gynekologická, oftalmologická, chirurgická a samozrejme všeobecné ambulancie. Priamo v Turčianskych Tepliciach sídli aj ambulantná pohotovosť pre dospelých. V meste sa však nenachádza nemocnica. Treba cestovať napríklad do Handlovej či do Bojníc.

Časté otázky

Priamo v Turčianskych Tepliciach pôsobí taxislužba Nonstop TAXI.Samozrejme v okolí taxislužbu ponúka viacero spoločností.

Nie, v meste sa nenachádza nemocnica. Treba cestovať napríklad do Handlovej či do Bojníc.

V Turčianskych Tepliciach určite nie je núdza o dobré jedlo. Nachádza sa tu Pizzeria MIMOSA, , Koliba Zuzanka a reštaurácia Central Cafe & Restaurant.

Rôzne párty, hudobné akcie a diskotéky v Turčianskych Tepliciach organizuje niekoľko zábavných klubov a nočných podnikov. Napríklad Diskotéka Anakonda, Kami Club alebo moderný a štýlový bar Maximilián.

Scroll to Top