Liečebný dom Veľká Fatra

Liečebný dom Veľká Fatra ponúka moderné a luxusné ubytovanie. Procedúry aj ďalšie služby sú dostupné priamo v liečebnom dome. V rámci vybraných pobytov sú ponúkané aj nadštandardné hotelové služby, napríklad raňajky do postele, ale aj mnoho iného.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
All inclusive pln od 80 € od 2 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt all inclusive pln od 110 € od 7 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt extra pln od 483 € 7 nocí Viac info
Post Covid pol od 75 € od 5 nocí Viac info
Redukčný pobyt pln od 95 € od 7 nocí Viac info
Relaxačný pobyt Spa & Aquapark pol od 81 € od 2 nocí Viac info
Seniorský pobyt pol od 438 € 6 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 72 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Izba Superior prešla rekonštrukciou. V ponuke je jednolôžková a dvojlôžková izba. Okrem štandardného vybavenia je tu pre hostí k dispozícii aj fén a župan. Izba je zariadená moderne a luxusne. To všetko podčiarkujú prehozy na posteliach a závesy na oknách v zlatej farbe. V Zlatých kúpeľoch ubytovaný len v zlatom.

Apartmán Superior má spálňu a oddelenú obývaciu miestnosť. Okrem štandardného vybavenia je tu pre hostí k dispozícii aj fén a župan. Apartmán prešiel rekonštrukciou. Je svetlý, moderne zariadený tmavým nábytkom. Ladený je do striebornej farby, ale to mu neuberá niž z jeho luxusu. Ženy sa tu cítia ako princezné, muži ako králi. 

Aj rodinná izba prešla rekonštrukciou. Okrem štandardného vybavenia je tu pre hostí k dispozícii aj fén a župan. Priestor je rozdelený do dvoch izieb, ktoré sú však na rozdiel od apartmánov priechodné. Izby sú dostatočne priestranné, vkusne zariadené a sú ideálnym miestom pre celú rodinu. 

Izby v štandardnom vybavení môžu využiť jednotlivci i dvojice. K dispozícii je aj apartmán. Štandardné vybavenie je samozrejmosťou, tak ako pri všetkých izbách v liečebnom dome Veľká Fatra. 

Vybavenie a služby

Komplexné hotelové balneocentrum priamo v liečebnom dome ponúka tradičné aj špeciálne kúpele, vodoliečbu, rôzne druhy masáží, parafínové a rašelinové obklady, oxygenoterapiu, elektroliečbu, svetelnú terapiu, individuálne a skupinové cvičenie, fitness, sauny a podobne. Priamo v hoteli sa nachádza aj vnútorný bazén s liečivou termálnou vodou a vonkajší plavecký bazén.

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené v jedálňach Žigmund a Žofia na 2. poschodí priamo v liečebnom dome. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, obedy a večere tak isto. Zabezpečený je výber zodpovedajúci trom druhom jedál. Na výber je aj stravovanie all inclusive a možnosť diétneho stravovania. V ponuke je napríklad racionálna, diabetická, urologická, žalúdočná, bezlepková, redukčná, vegetariánska a delená strava.

Do jedální však nie je povolený vstup v športovom oblečení. V kúpeľoch platí dress kód na spoločenských a kultúrnych podujatiach aj v kaviarni Maximilián a Art Caffe a vzhľadom k charakteru podujatí sa vyžaduje spoločenský odev.

Jedáleň žigmund a žofia

Kontakt

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE,A.S.

SNP 519,
Turčianske Teplice 039 12

Časté otázky

Adresa:  SNP 519, 039 01 Turčianske Teplice, Slovenská republika

Rezervácie sú zabezpečované formou telefonickej komunikácie. Na recepcii sú vám pre tieto účely k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 16.30 hod.

Hotel ponúka jednolôžkové a dvojlôžkové izby, rodinné izby či apartmány. Pozrieť jednotlivé izby.

Hotel ponúka ubytovanie a stravovanie. Nachádzajú sa tu bazény a wellness. Navyše sú tu podávané aj mnohé kúpeľné procedúry. Všetko sa nachádza pod jednou strechou. 

Hotel Veľká Fatra má bez prístelok kapacitu 179 osôb. S prístelkami sa zvyšuje kapacita na 195. Pozrieť typy izieb. 

Všetky liečebné domy v Trenčianskych Tepliciach ležia blízko seba na okraji krásneho kúpeľného parku, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta Turčianske Teplice.

Liečebný dom Veľká Fatra disponuje vnútorným aj vonkajším bazénom.

Áno, liečebný dom Veľká Fatra disponuje parkoviskami v rôznych cenových reláciách. Parkovné sa uhrádza priamo na mieste.

Nie, v liečebnom dome Veľká Fatra nie je možné ubytovanie so psom.

Scroll to Top