Hotely v kúpeľoch Turčianske Teplice

Výhodou hotelov a liečebných domov v kúpeľoch Turčianske Teplice je, že sa všetky nachádzajú len pár metrov od prekrásného kúpeľného parku a sú tak centrom kúpeľov. Každý si tu nájde to, čo potrebuje. Nadštandard zabezpečí nový luxusný hotel Royal Palace a cenovo výhodné ubytovanie ponúka liečebný dom Aqua. Luxusné ubytovanie, avšak v primeranej cene, ponúka liečebný dom Veľká Fatra, ktorý navyše disponuje aj širokou ponukou viacerých nadštandardných služieb a je vhodný predovšetkým pre rodiny s deťmi. Hotely v kúpeľoch Turčianske Teplice sú navrhnuté tak, aby si tu to pravé našiel každý.

turčianske teplice royal palace

Hotel Royal Palace *****

Hotel Royal Palace ponúka jedno z najluxusnejších ubytovaní na Slovensku vôbec. Pre pobyt v Zlatých kúpeľoch je toto zariadenie ako stvorené. Tento luxusný hotel je zariadený v štýle art deco a je určený pre náročnejšiu klientelu. Súčasťou hotela sú aj nové priestory balneocentra.

Hotel Veľká Fatra Exteriér

Liečebný dom Veľká Fatra **** 

Liečebný dom Veľká Fatra ponúka moderné a luxusné ubytovanie, ktoré je však aj napriek tomu cenovo dostupné. Navyše, priamo pod strechou liečebného domu sú poskytované aj mnohé kúpeľné procedúry. Ponúkané sú aj iné, v podstate nadštandardné služby. Chcete raňajky priamo do postele? Ubytujte sa v liečebnom dome Veľká Fatra.

Liečebný dom Malá Fatra

Liečebný dom Malá Fatra

V Liečebnom dome Malá Fatra síce hostia nenájdu žiadny nadštandard, ale čaká ich ekonomicky výhodné ubytovanie, komfort a pohodlie. Čo viac si treba priať? Azda len blízkosť  liečebného domu, v ktorom sú poskytované procedúry a zabezpečenie chutnej a zdravej stravy. A to všetko liečebný dom Malá Fatra má. Liečebný dom sa totiž nachádza len 200 metrov od liečebného domu Veľká Fatra a výhodou pre ubytovaných hostí je jedáleň priamo v priestoroch liečebného domu.

Liečebný dom Aqua

Liečebný dom Aqua **

Liečebný dom Aqua je tu pre tých, ktorí aj napriek luxusnosti kúpeľov nepotrebujú izbu zo zlata, ale stačí im ekonomicky výhodné ubytovanie. Výhodou hotela je jeho praktickosť a funkčné zariadenie. Hoci sa hotel nachádza v tej najtichšej časti Turčianskych Teplíc, predsa len nie je od ruchu kúpeľného mesta vzdialený. Nachádza sa napríklad len 50 metrov od aquaparku a liečebného domu Veľká Fatra, v ktorom sú poskytované kúpeľné procedúry. Ekonomicky výhodné ubytovanie určite liečebnému domu neuberá na kvalite, práve naopak, robí tento hotel výnimočný a pre cieľových klientov aj bezkonkurenčný.

Ubytovanie je možné napr. V liečebnom dome Veľká Fatra či v luxusnom hoteli Royal Palace.

Obľúbeným liečebným domom je Veľká Fatra.

Najvhodnejší liečebný dom pre rodiny s deťmi,  za priemernú cenu, je liečebný dom Veľká Fatra. Pokiaľ vám neprekáža vyššia cena, tak aj Royal Palace. Kúpele sú vhodným štartom pre viaceré rodinné výlety.

Hotely v kúpeľoch vhodné pre páry sú Royal Palace alebo liečebný dom Veľká Fatra.

Bazény sa nachádzajú v liečebnom dome Veľká Fatra. Royal Palace je zasa prepojený spojovacou chodbou s  aquaparkom, kde sú viaceré bazény.

Scroll to Top