Hotel Royal Palace *****

Tak luxusný a kráľovský pobyt je možné zažiť len v hoteli Royal Palace v Turčianskych Tepliciach. Historický hotel je v súčasnosti plne zrekonštruovaný a zariadený v štýle art deco. Ide o jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku vôbec. Súčasťou hotela je aj exkluzívna reštaurácia, služby hotelového someliéra, moderné balneo centrum a inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie so špičkovým technickým vybavením. Je to moderné zdravotnícke zariadenie, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku. Nejde teda len o luxus a eleganciu, ale aj o kráľovskú porciu zdravia. Termálna liečivá minerálna voda má v Turčianskych Tepliciach dokázateľne širokospektrálne liečivé účinky.

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 1043 € 7 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pol od 1043 € 7 nocí Viac info
Program pre manažérov pol od 570 € 3 nocí Viac info
Regeneračný pobyt pol od 155 € od 2 nocí Viac info
Skrášľovací pobyt pre ženy pol od 840 € 3 nocí Viac info
Špecializovaný liečebný pobyt pol od 1640 € 10 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Hotel Royal Palace hosťom ponúka kráľovské ubytovanie v priestranných izbách, štúdiách a v apartmánoch. Cit pre architektonické detaily v štýle art deco a nadštandardné vybavenie všetkým izbám dodávajú punc výnimočnosti. Luxusné vybavenie a moderné smart technológie sú samozrejmosťou a spríjemňujú všetky pobyty.

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, sprchovací kút, klimatizácia, rádio, telefón, TV, satelitný prijímač, minibar, trezor, fén, kúpeľňa, župan, varná kanvica, káva / čaj, WiFi

Komfortné ubytovanie ponúkajú izby Štandard. Tie dvojlôžkové majú priestrannú spálňu s manželskou posteľou, art deco nábytkom a nadštandardnou vybavenosťou. Aj jednolôžkové izby s veľkou posteľou a vyšším plošným štandardom však poskytujú dokonalý komfort a súkromie. Všetky izby sú zariadené moderne a luxusne a ich výnimočnosť podčiarkuje nezvyčajný a originálny nábytok.

Elegantné a podkrovné štúdiá s veľkou spálňou s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou sú svojím dispozičným riešením, kapacitou a vybavenosťou vhodné pre 2 dospelé osoby a 2 deti. Štúdiá sú zariadené extravagantným a predsa luxusne elegantným nábytkom. Jednoduchosť, minimalizmus a vzdušnosť interiéru. To všetko ponúkajú štúdiá v kráľovskom hoteli Royal Palace v Turčianskych Tepliciach. Časť štúdií navyše disponuje aj balkónom alebo terasou so záhradným nábytkom a krásnym výhľadom na kúpeľný park.

Priestranný apartmán so spálňou s manželskou posteľou a oddelenou obývacou miestnosťou s rozkladacou pohovkou je určený pre 2 dospelé osoby a 2 deti.

Kráľovské ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti na ploche 80 m2 ponúka apartmán Zigmund. Disponuje spálňou s manželskou posteľou, oddelenou obývacou izbou s rozkladacou pohovkou a dvomi samostatnými kúpeľňami. V obývacej miestnosti sa nachádza veľký zasadací stôl až pre 6 osôb. Navyše, spojením so susednou dvojlôžkovou izbou sa stáva  exkluzívne veľkým apartmánom s plošným štandardom až 110 m2, ktorý je takto vhodný až pre 4 dospelé osoby a 2 deti. Zariadený je luxusným nábytkom z viacerých materiálov a ornamentálnych komponentov. Zamatové či velúrové čalúnenie sedačiek a leňošiek, abstraktné umenie, metalické odtiene a elegantnosť sú znakmi art deco štýlu, ktorý je pre hotel Royal Palace poznávacím znamením.

Kráľovský apartmán Elizabeth je najväčším a najkrajším apartmánom v hoteli Royal Palace. Spálňa s manželskou posteľou, vekoryso riešená obývacia izba s rozkladacou pohovkou a zasadacím stolom, veľký šatník, dve kúpeľne, terasa s úchvatným výhľadom do parku a luxusné vybavenie sú synonymom naozajstného kráľovského ubytovania. Spojením so susedným štúdiom je možné vytvoriť priestor s rozlohou až 150 m2. Takýto apartmán je vhodný až pre 4 dospelé osoby a 2 deti. Kráľovskosť apartmánu podčiarkujú výrazné svietidlá, dizajnové zrkadlá a luxusné doplnky, ako napríklad vankúše, glazúrované misy, sklenené súpravy na whisky a podobne.

Kráľovský apartmán Maximilian ponúka nádherný výhľad na kúpeľný park priamo z terasy. Práve terasa so záhradným nábytkom robí tento apartmán výnimočným. So spálňou s manželskou posteľou, oddelenou obývacou izbou s rozkladacou pohovkou a zasadacím stolom a dvoma samostatnými kúpeľňami na ploche 90 m2 je exkluzívnym ubytovaním pre 2 dospelé osoby a 2 deti. Luxusnosť priestoru je vyjadrená nábytkom z drahých exotických materiálov.

Vybavenie a služby

Spa & Aquapark

Hotel je prepojený spojovacou chodbou so Spa & Aquaparkom, kde sa nachádzajú bazény a vodné atrakcie. Vďaka zloženiu minerálnej vody je Spa & Aquapark jediný aquapark so Zlatým prameňom na Slovensku. Dva bazény (Ľudový a Červený kúpeľ) totiž stoja priamo na minerálnych žriedlach. V areáli nachádza vonkajší plavecký bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami, vonkajší atrakčný bazén s vodnými masážnymi lehátkami, divokou riekou a vodnými chrličmi a vnútorný sedací bazén kruhového tvaru so svetelným efektom a masážnymi tryskami.

royal palace bath turčianske teplice

Okrem toho sú celoročne k dispozícii tobogány so zvukovými, svetelnými a obrazovými efektmi. Počas letnej sezóny je navyše ešte v prevádzke veľká šmykľavka v atrakčnom bazéne, detský bazén a detské ihrisko, bar na ostrove, ktorý ponúka jedlo a nápoje podľa dennej ponuky a sprístupnený je aj areál minigolfu.

Konferenčné priestory

Spoločenské a konferenčné priestory spájajú noblesu a eleganciu minulosti s vybavením a službami súčasnosti. Priestory je možné využiť  na usporiadanie svadby, oslavy alebo firemnej akcie. Hotel ponúka komplexné služby, jedinečné gastronomické zážitky, bohaté skúsenosti s prípravou kultúrneho programu a aktivít pre dospelých aj deti, relax na najvyššej úrovni a mnoho ďalšieho.

Kursalon

Spoločenská miestnosť Kursalon s kapacitou 150 miest je srdcom kultúrneho a spoločenského života Hotela Royal Palace. Luxusné priestory, kráľovská kuchyňa a špičkový servis sú predpokladom pre jedinečnú súkromnú slávnosť či stretnutie.

Kursalón Turčianske Teplice

Salón Elizabeth

Pre menšie obchodné stretnutia je vhodný Salón Elizabeth s kapacitou 8 miest. Salón je prepojený so susedným kráľovským apartmánom Elisabeth. Počas rokovaní majú hostia k dispozícii aj priestrannú letnú terasu so záhradným nábytkom. Výhľad do záhrady spríjemní každý pracovný pobyt.

Club Sissi

Club Sissi je situovaný bezprostredne vedľa reštaurácie. Ponúka pokojnú atmosféru, možnosť ochutnať kvalitné víno, koňak alebo kvalitný rum, posedieť si s priateľmi, prečítať si dobrú knihu alebo si zahrať šach. Súčasťou klubu je oddelená fajčiarska zóna s exkluzívnou ponukou cigár a vinotéka.

Kráľovská dvorana

Systém menších tanečných parketov uprostred zelených plôch vytvára netradičnú tančiareň pod holým nebom. Je to priestor ako stvorený pre strávenie príjemného letného večeru. Pravidelne sa tu konajú aj luxusné záhradné párty. Kráľovská dvorana je na to priam stvorená.

Stravovanie

Raňajky, ktoré by mali byť štartom každého jedného dňa, sú pre hostí podávané formou viacchodového servírovaného menu. Obedy a večere sú podávané taktiež formou viacchodového Royal Menu alebo á la carte. Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa s výhľadom do Kráľovskej dvorany. 

Keďže sú obedy a večere v Zlatých kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach považované za spoločenskú udalosť, je nutné zachovať dress code a primerane sa obliecť.

Reštaurácia royal palace turčianske teplice

Retaurácia Sissi

Exkluzívna Reštaurácia Sissi ponúka tradičné recepty, jedlá z kráľovských kuchýň, ale aj špeciality, ktoré prekvapia svojou príťažlivou exotickosťou. Ku kráľovskému jedlu hotelový someliér odporučí vhodný vínny skvost z domácej alebo svetovej produkcie.

Lobby bar

Honosné priestory, pohodlné art deco kreslá a výnimočná ponuka destilátov, koktejlov i barových jedál. Tým je charakteristický hotelový lobby bar. Otvorený je až do neskorých nočných hodín, a tak hosťom nič nebráni v tom, aby si po celom dni vychutnali svoj obľúbený drink, hoci aj tesne pred spaním.

Bar Colonnade

Je miestom, kde si hostia môžu v pokoji vychutnať šálku kvalitnej kávy, čaju alebo horúcej čokolády. V ponuke sú však aj iné sladké dobroty. Súčasťou priestoru je aj priestranná zimná záhrada. Je to tak ideálne miesto na vychutnanie si netradičných zákuskov, ale i domácich dezertov, ktoré sú pripravované priamo pod strechou hotela miestnou hotelovou cukrárkou.

Kontakt

Hotel Royal Palace

SNP 519,
Turčianske Teplice, 039 01
Slovensko

Časté otázky

Adresa:  SNP 519, 039 01 Turčianske Teplice, Slovensko

Rezervácie sú zabezpečované predovšetkým prostredníctvom telefonickej komunikácie, a to každý pracovný deň od 8.00 do 16.30 hod.

Kúpele vo svojich liečebných domoch ponúkajú jednolôžkové a dvojlôžkové izby, ale aj štúdiá izby či apartmány. Zaujímavosťou je, že každá izba je úplne iná, a tak si vyberie naozaj každý. Pozrieť jednotlivé izby.

Hotel je vybavený širokým spektrom ubytovacích kapacít a je prepojený spojovacou chodbou s Aquaparkom.

Hotel Royal Palace má maximálnu kapacitu bez prístelok 81 hostí. Pozrieť izby.

Všetky hotely v Turčianskych Tepliciach ležia blízko seba na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice.

Hotel Royal Palace je prepojený s aquaparkom a ten disponuje viacerými bazénmi.

Parkovanie je možné pred Spa&Aquaparkom.

V hoteli Royal Palace nie je možné ubytovanie so psom.

Scroll to Top