Liečebný dom Aqua **

Liečebný dom Aqua je prakticky zariadený liečebný dom v tichej časti Turčianskych Teplíc. Nachádza sa v tesnej blízkosti aquaparku a ponúka predovšetkým ekonomicky výhodné ubytovanie. Izby sú kompletne vybavené, hotel prešiel celkovou rekonštrukciou a v súčasnosti má kapacitu 506 lôžok. 

Zoznam pobytov

NázovStravaCenaDĺžka
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 448 € 7 nocí Viac info
Post Covid pol od 55 € od 5 nocí Viac info
Relaxačný pobyt Spa & Aquapark pol od 56 € od 2 nocí Viac info
Seniorský pobyt pol od 265 € 5 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 69 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Liečebný dom Aqua ponúka predovšetkým ekonomicky výhodné ubytovanie v nefajčiarskych izbách. Izby sú vhodné pre 1 alebo 2 osoby. Sú zariadené jednoducho a funkčne, ale hostia sa aj napriek nižšej triede hotela v priestoroch cítia pohodlne a užívajú si pobyt v kúpeľoch plnými dúškami.

Štandardné vybavenie izieb:

Štandardné vybavenie všetkých izieb: sociálne zariadenie, umývadlo, sprchovací kút, rádio, telefón, TV, chladnička, balkón, kúpeľňa, WiFi

Vybavenie a služby

Len 200 metrov od hotela sa nachádza špičkové balneo centrum, ktoré ponúka mnohé nadštandardné služby. K dispozícii sú aj reštauračné priestory v hoteli Veľká Fatra. Hostia pri niektorých pobytoch môžu využiť aj vstup zdarma do aquaparku. Na všetkých kúpeľných hostí čaká minimálne zľava na vstupné.

Stravovanie

Stravovacie služby sú poskytované vo vedľajšom zariadení, v hoteli Veľká Fatra. Pred jedlom tak apetít podporí príjemná prechádzka kúpeľným parkom. 

V jedálňach Žigmund a Žofia, ktoré sa nachádzajú na 2. poschodí v liečebnom dome Veľká Fatra, sú podávané raňajky formou švédskych stolov. Obedy a večere buď formou švédskych stolov, alebo výberom z 3 druhov jedál. Na výber je aj forma stravovania all inclusive a možnosť diétneho stravovania. Všetky jedlá sú pripravované z tých najkvalitnejších surovín. 

Do jedální nie je povolený vstup v športovom oblečení. V kúpeľoch platí dress kód na spoločenských a kultúrnych podujatiach aj v kaviarni Maximilián a Art Caffe.

Jedáleň žigmund a žofia-Veľká Fatra

Kontakt

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE,A.S.

SNP 519,
Turčianske Teplice 039 12

Časté otázky

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE, A.S., SNP 519, 039 12 Turčianske Teplice

Pondelok – Piatok od 16:30 – 21:00 hod.

Sobota – Nedeľa od 8:00 – 21:00 hod.

Hotel má v ponuke jednolôžkové aj dvojlôžkové izby. Pozrieť jednotlivé izby.

Hotel disponuje len ubytovacími kapacitami. Stravovanie zabezpečuje hotel Veľká Fatra.

V súčasnosti má kapacitu 506 lôžok. 

Všetky hotely a liečebné domy v Turčianskych Tepliciach ležia blízko seba na okraji krásneho kúpeľného parku, v centre mesta Turčianske Teplice.

Nie, v hoteli nie je bazén.

Áno, liečebný dom Aqua má  vlastné parkovisko.

Áno, v hoteli Aqua je možné ubytovanie so psom.

Scroll to Top