Príďte sa rozlúčiť s ľadovou sezónou 

V sobotu 19.2.2022 sa uskutoční na Umelej ľadovej ploche v Turčianskych Tepliciach podujatie s názvom Rozlúčka s ľadovou sezónou. Vďaka bohatému sprievodnému programu si tu prídu na svoje malí aj veľkí korčuliari. Umelá ľadová plocha v Turčianskych Tepliciach slúži verejnosti od nedele 9. januára.

Športové súťaže aj voľné korčuľovanie

V rámci podujatia pripravilo mesto Turčianske Teplice bohatý sprievodný program určený pre malých korčuliarov. Od 10:00 čakajú na deti športové súťaže, po absolvovaní ktorých dostane sladkú odmenu každé dieťa.

O 11:30 začína voľné korčuľovania, ktoré možno nazvať aj karnevalom na ľade – bezplatný vstup na ľadovú plochu čaká totiž na všetky deti, ktoré prídu v maskách. Užiť si bezplatné voľné korčuľovanie taktiež môžu aj deti, ktoré sa zúčastnili všetkých športových súťaží. 

Vstup na umelú ľadovú plochu je možný len v korčuliach, prípadne v tzv. “Kačičkách”. V záujme bezpečnosti odporúčame vybaviť deti aj ochrannými pomôckami, najmä prilbou. 

Podujatie sa uskutoční len v prípade priaznivých poveternostných podmienok.

Umelá ľadová plocha v Turčianskych Tepliciach

Nekrytá umelá ľadová plocha na  Ul. Robotníckej v Turčianskych Tepliciach slúži počas zimnej sezóny športovým kolektívom aj individuálnym návštevníkom v rámci verejného korčuľovania. Po skončení ukončení podujatia pre deti si tak môžu korčuľovanie do sýtosti užiť aj rodičia. Verejné korčulovanie sa koná v sobotu 19.2.2022 od 13:00 do 16:00. 

Vstupné na ľadovú plochu pre deti do 18 rokov je 2 €, pre dospelých 3 €. 

Program podujatia Rozlúčka s ľadovou sezónou

Zdroj: https://www.turciansketeplice.sk/

Scroll to Top