Liečebný dom Aqua opäť otvorí svoje brány

Napriek tomu, že počas roka 2022 mal byť liečebný dom Aqua uzatvorený na neurčito, máme pre vás výborné správy. Po uvoľnení opatrení súvisiacich s pandémiou sa vedenie kúpeľov v Turčianskych Tepliciach rozhodlo o otvorení obľúbeného liečebného domu Aqua. Svoje brány otvorí liečebný dom 13.3.2022 . Príďte si aj vy oddýchnuť a načerpať životnú silu do príjemného prostredia kúpeľov v Turčianskych Tepliciach a vychutnajte si jeden z kúpeľných či relaxačných pobytov.

Liečebný dom Aqua**

Liečebný dom Aqua v kúpeľoch Turčianske Teplice je situovaný v tichej časti Turčianskych Teplíc. Nachádza sa v blízkosti obľúbeného SPA & AQUAPARKU (približne 50 metrov) a liečivého prameňa (približne 20 metrov). Hotel poskytuje ubytovaným hosťom príjemné prostredie priestranných izieb, ekonomickú cenu, vlastné hotelové parkovisko či bufet na prízemí. Na všetkých izbách môžete mať k dispozícii balkón, okrem prízemných izieb.

Ostatné služby pre kúpeľných hostí poskytujú kúpele v balneoterapii. Nájdete ju v liečebnom dome Veľká Fatra. Liečebný dom je vzdialený približne 200 m . Na stravu sa dochádza tiež. Kontinentálna strava sa podáva v Café Galanda (50 m) a švédske stoly sú k dispozícii v hoteli Veľká Fatra.

Liečebný dom Aqua

Kúpele v Turčianskych Tepliciach

Kúpele v Turčianskych Tepliciach tvoria centrum rovnomenného kúpeľného mestečka. Dominantou celého areálu je 5 hviezdičkový luxusný kúpeľný hotel Royal Palace. Hotel je priamo prepojený s kultúrnou pamiatkou Royal Bath alebo Zlatým kúpeľom. Môžete tu nájsť 6 krytých bazénov. Tri z nich sú umiestnené priamo nad výverom liečivej vody. Z hotela Royal Palace vedie priami vstup do Aquaparku.

Centrum kúpeľov tvorí Hotel Veľká Fatra. Nachádzajú sa tu kúpeľno-rehabilitačné priestory na procedúry a masáže. Liečebný dom Aqua je posledným objektom kúpeľov. Areál kúpeľov obklopuje kúpeľný park, ktorý patrí tiež ku kultúrnym pamiatkam. Kolorit kúpeľného areálu dopĺňajú pitné pramene Živena a Kollár.

Areál kúpeľov Turčianske Teplice

Zdroj: www.therme.sk

Scroll to Top